Milí průzkumníci,

gratulujeme, právě jste našli Zkratku!

Hra skončila, vítězem se stal tým Proudoví Krtci, gratulujeme! Všem děkujeme za účast, průběžně zveřejníme šifry a jejich řešení, fotky a orgovskou reportáž, budeme rádi, když nám hru okomentujete, ať už se líbila nebo ne. Zpětná vazba je pro nás velmi cenná, proto uvítáme každou reportáž nebo alespoň příspěvek do diskuzního fóra, případně nám můžete přijít sdělit své dojmy na afterparty, která se koná ve úterý 17. 10. od 18:30 v Pub Na Plech (účast prosím potvrzujte co nejdříve zde).

Velké poděkování patří B-týmu: Tomáš Štec, Pali, Medvěd a Petr Hála. Dále samozřejmě moc děkujeme testerům, kterými letos byli: tým Voy-a-ger; Anička, Lukáš, Maruška, Radka, Vojťák; Kačka, Marian, Křeček a Magda; tým Out of memory; Eva, Lukáš, Peťa; tým Obranná taktika; tým Skôr skôr ako neskôr; tým Lost Mozkytos; Tomáš Štec; tým Poškrábal mě kocour. Velké poděkování patří také Jezevci za výrobu vykrajovátek na sušenky. Potom bychom rádi poděkovali společnosti Profinit za stálou podporu, cíli ZŠ Dolní Měcholupy za poskytnutí cíle a bezproblémový průběh pronájmu z jejich strany, kopírování Havránek za super ochotu, cenu a rychlost při tisku šifer a také cukrárně Lucie za krásný dort pro vítěze. Lidí co nám různě pomáhali bylo strašně moc, takže pokud jsem na někoho zapomněl, tak se prosím připomeňte, rád doplním.


Jsme pražská denní šifrovačka určená spíše pro začátečnické až středně pokročilé týmy, která se koná v sobotu 14. října 2023. Pokud nevíte, co je to šifrovačka, doporučujeme mrknout se na Šifrovačky.

Máte-li jakékoli dotazy, ozvěte se nám na mail zkratka.sifrovacihra@gmail.com

Jinak pokračujte ve zkoumání webu a těšíme se na vás na hře. A nezapomeňte: Zkratka nemusí být krátká a už vůbec ne pohodlná...

facebooková stránka

Partnerem Zkratky je společnost Profinit.