Milí průzkumníci,

hra je za námi, vítězem se stal tým Oops!...I Did It Again (jednočlenný pro zajímavost ;-)), gratulujeme!

Všem děkujeme za účast a zveme vás na afterparty, která proběhne toto úterý v hospodě u Houmra (https://doodle.com/poll/xe9spczdxu4b4yvs).

Rád bych také poděkoval dalším lidem, kteří se na hře podíleli a pomáhali nám s ní, jmenovitě B-týmákům Palimu, Honzovi Mikelovi, Medvědovi s Medvídětem, Terezce, dále testerům - letos pro vás hru testovali Voyager, Avatar, Miňonci, Tomáš Lyga, Zuzka Žofková, Rel, Kačka, Alchymista, Hamster, Honza Mikel. Děkujeme i ZŠ Hanspaulka za poskytnutí cílových prostor a našemu partnerovi Profinit. (Snad jsem nikoho nevynechal, pokud ano, připomeňte se prosím, rád doplním.)

Pokud se vám hra líbila, nejlépe nám poděkujete reportáží, z té jsme vždy nadšení :) Pokud vás zajímá, jak hra vypadala z pohledu orgů, tak moji reportáž můžete najít v sekci reportáže u ostatních. Jinak klidně komentujte jednotlivé šifry, případně celou hru v diskuzi, budeme rádi za jakékoli názory, co se na hře líbilo a co ne, ať víme, co za rok nechat a co zlepšit :) (A je nám jasné, že počasí nechat :D )
gratulujeme, právě jste našli Zkratku!

Jsme pražská denní šifrovačka určená spíše pro začátečnické až středně pokročilé týmy, která se koná v sobotu 12. října. Pokud nevíte, co je to šifrovačka, doporučujeme mrknout se na Šifrovačky.

Registrace byla vypnuta.

Máte-li jakékoli dotazy nebo už teď víte, že byste nám rádi pomohli s testováním, ozvěte se nám na mail zkratka.sifrovacihra@gmail.com

Jinak pokračujte ve zkoumání webu a těšíme se na vás na hře. A nezapomeňte: Zkratka nemusí být krátká a už vůbec ne pohodlná...

Partnerem Zkratky je společnost Profinit.